top of page

MALTEPE PSİKOLOG

 

Maltepe Psikolog

Travma, yas, bağımlılık, kaygı veya büyük yaşamsal değişikliklerle baş etmeye veya çocuğunuzla ilgili davranışsal problemlerde ne yapacağınızı öğrenmeye mi çalışıyorsunuz? Bazen hayatın getirdiği zorluklarla başa çıkmak için bir uzmandan yardım almak gerekebilir. Maltepe psikolog genelinde hizmet veren uzman bir Klinik Psikolog olarak, iyileşme ve kendini keşfetme yolunda size destek olmak için yanınızdayım

 

Maltepe psikolog hizmetimizde danışanlarımın kendilerini daha iyi anlamalarını sağlayacak etkili psikoterapi yöntemleri uyguluyorum ve hayatın getirdiği zorluklara karşı yeni tutumlar ve duygular geliştirmeleri için danışanlarımı teşvik ediyorum. Hizmetlerim, ufak çaplı sorunlardan travmatik deneyimlere kadar her bireyin ihtiyaçlarına cevap verebilir düzeydedir. Yeni bir başlangıçla hayatınızın gidişatına yön verebilir, öz farkındalığınızı geliştirerek sorunlarla baş etme becerilerinizi arttırabilirsiniz.

Unutulmamalıdır ki psikologlar danışanlarının hayatlarına dokunur ve onları değişmekten korktukları düşünce ve duygularının fark etmelerine yardımcı olur. Maltepe bölgesinde hizmet vermekte olduğum danışanlarımın psikolojik dayanıklılığı benim için öncelikli bir konu.

 

Sunduğum Hizmetler

Maltepe psikolog hizmetimin içeriğinde çocuk, ergen, yetişkin, çift ve aile hizmetleri sunmaktayım. Tüm bu hizmetler etik ilke ve kurallar çerçevesinde uygulanmakta olup, yaşadığınız zorluklara en etkili yöntemlerle yaklaşmaktayım.

Maltepe psikolog hizmeti için sitede bulunan iletişim numarasından kolay bir şekilde randevu oluşturabilir veya randevu al butonuna tıklayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

bottom of page