top of page

KARTAL PSİKOLOG

 

Kartal psikolog hizmetimizde danışanlarımın kendilerini daha iyi anlamalarını sağlayacak etkili psikoterapi yöntemleri uyguluyorum ve hayatın getirdiği zorluklara karşı yeni tutumlar ve duygular geliştirmeleri için danışanlarımı teşvik ediyorum. Hizmetlerim, ufak çaplı sorunlardan travmatik deneyimlere kadar her bireyin ihtiyaçlarına cevap verebilir düzeydedir. Yeni bir başlangıçla hayatınızın gidişatına yön verebilir, öz farkındalığınızı geliştirerek sorunlarla baş etme becerilerinizi arttırabilirsiniz.

 

Unutulmamalıdır ki psikologlar danışanlarının hayatlarına dokunur ve onları değişmekten korktukları düşünce ve duygularının fark etmelerine yardımcı olur. Kartal bölgesinde hizmet vermekte olduğum danışanlarımın mutluluğu ve memnuniyeti benim için öncelikli bir konu.

Uzun yıllardır yaşadığım Kartal ilçesi İstanbul’un Anadolu yakasında yer almaktadır. Pendik, Maltepe, Sancaktepe ve Sultanbeyli ilçelerine de çevre illere de hizmet vermekteyim.

 

Kartal Psikolog Olarak Sunduğum Hizmetler

 

Kartal psikolog hizmetimin içeriğinde çocuk, ergen, yetişkin, çift ve aile hizmetleri sunmaktayım. Tüm bu hizmetler etik ilke ve kurallar çerçevesinde uygulanmakta olup, yaşadığınız zorluklara en etkili yöntemlerle yaklaşmaktayım.

Kartal psikolog hizmeti için sitede bulunan iletişim numarasından kolay bir şekilde randevu oluşturabilir veya randevu al butonuna tıklayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

bottom of page