top of page

PENDİK PSİKOLOG

 

Pendik Psikolog

Her sabah uyandığınızda tüm dünyaya kafa tutabilecek gibi hissettiğinizi hayal edin. Ne kadar mükemmel bir duygu değil mi? 2018 yılında, İstanbul genelindeki danışanlarıma hayatın getirdiği en büyük zorluklar ve sıkıntılar karşısında yol göstermek için merkezimin kapılarını açtım. Bu amaçla çeşitli danışmanlık ve psikoloji hizmetleri sunuyorum.

 

Pendik psikolog hizmetimizde danışanlarımın kendilerini daha iyi anlamalarını sağlayacak etkili psikoterapi yöntemleri uyguluyorum ve hayatın getirdiği zorluklara karşı yeni tutumlar ve duygular geliştirmeleri için danışanlarımı teşvik ediyorum. Hizmetlerim, ufak çaplı sorunlardan travmatik deneyimlere kadar her bireyin ihtiyaçlarına cevap verebilir düzeydedir. Yeni bir başlangıçla hayatınızın gidişatına yön verebilir, öz farkındalığınızı geliştirerek sorunlarla baş etme becerilerinizi arttırabilirsiniz.

 

Unutulmamalıdır ki psikologlar danışanlarının hayatlarına dokunur ve onları değişmekten korktukları düşünce ve duygularının fark etmelerine yardımcı olur. Pendik ve çevre bölgelerde vermekte olduğum hizmette danışanlarımın psikolojik sağlığı benim için öncelikli bir konu.

Pendik psikolog olarak azımsanmayacak kadar pandemi döneminde artış göstermiştir. Sosyal desteğin azalması ve sıklıkla tedirgin yaşama durumu danışanlarımı büyük oranda etkilemektedir. Danışanlarıma daha sağlıklı düşünce yapıları geliştirebilmek ve yardımcı olabilmek adına Pendik, Maltepe, Kartal, Sancaktepe ve Sultanbeyli ilçelerine de çevre illere de hizmet vermekteyim.

Sunduğum Hizmetler

Pendik psikolog hizmetimin içeriğinde çocuk, ergen, yetişkin, çift ve aile hizmetleri sunmaktayım. Tüm bu hizmetler etik ilke ve kurallar çerçevesinde uygulanmakta olup, yaşadığınız zorluklara en etkili yöntemlerle yaklaşmaktayım.

Pendik psikolog hizmeti için sitede bulunan iletişim numarasından kolay bir şekilde randevu oluşturabilir veya randevu al butonuna tıklayarak randevunuzu oluşturabilirsiniz.

Ekran Alıntısı.JPG
bottom of page