top of page

Sevgili danışanlarımız,

 

Ofisimizde yüz yüze seanslarımız devam etmektedir. Covid-19 pandemisinin, önlemlere uyulmadığı takdirde hâlâ riskli olabileceği bir dönemdeyiz. Ofis olarak aşağıda belirttiğimiz önlemlere uymanızı rica ederiz.

 

Danışanlarımızı ofisimize maskesiz kabul etmemekteyiz. Küçük çocuklar dahil lütfen maskelerinizi takınız.

Ofisimizde galoş kullanımı zorunludur.

El tokalaşması ve sarılma olmadan sizleri karşılamak ve uğurlamak zorundayız.

Ofisimizde bulunduğunuz anlarda farklı ortam ve objelere dokunma oranınızı minimumda tutunuz.

Seansınızdan en erken 5 dakika önce ofise gelmenizi rica ediyoruz. Sizden önce gelen danışanların hâlâ ofis içerisinde bulunması ve dezenfekte işleminin bitmemesi ihtimalleri nedeniyle lütfen daha erken gelmeyiniz. Seansınız bittiğinde ofisten çıkışınızı hızlandırmaya çalışınız.

Ofisimizde tuvalet kullanımını sınırlandırmayı hedefliyoruz. Mecbur kalmadıkça eviniz dışında tuvalet kullanmamaya dikkat ediniz.

Ofisimize gelirken mümkün olduğunca yalnız gelmenizi rica ediyoruz. Seans almayacak olan yakınlarınızı, arkadaşlarınızı ya da çocuklarınızı bir süreliğine ofise kabul edemiyoruz.

Ofisimizin balkonunda sigara içilmesine izin veremiyoruz.

 

 

Çocuk Seansları İçin Ek Bilgilendirme:

 

Seans sonrasında çocukların temas ettiği tüm oyuncak ve eşyalar dezenfekte edilecektir. Bu nedenle 45 dakika olan seans sürelerimiz kesinlikle uzatılmayacaktır. Gerekirse sizden önceki ve sizden sonraki seans aralığı yarım saate çıkarılacaktır.

Çocukların da tuvalet kullanımını sınırlandırmayı amaçlıyoruz. Mümkünse evden çıkmadan hemen önce tuvaletini yapmasını sağlayın. Ofisimizde tuvalet kullanımı gerekliyse, anne-baba kontrolünde tuvalete girmelerini önemsiyoruz. Böyle bir durum gerekli olursa çocuğunuzu tuvalete tek göndermemeli, tuvaletini yaptıktan sonra ellerini en az 20 saniye sabunladığından emin olmalısınız. İsterseniz ek olarak kolonya ya da el dezenfektanı kullanabilirsiniz.

Çocuğunuz çok küçükse ve galoş kullanamıyorsanız evinizden ev terliği ya da panduf getirebilirsiniz. Bunları ofisimize gelmeden önce temizlemenizi, seans sonrası eve götürdüğünüzde tekrar temizlemenizi rica ediyoruz.

Seansa geldiğinizde yanınızda seansa katılmayacak olan yakınlarınızı, arkadaşlarınızı ve diğer çocuklarınızı getirmemeye çalışınız.

COVİD-19 TEDBİRLERİMİZ

bottom of page